Kapat

Hakkımızda


DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ

ER-EL MAKİNA YEDEK PARÇA İMALATI SAN. VE TİC. LTD ŞTİ. olarak 1989 ‘dan bu yana kalıp bağlama ve işleme ekipmanlarında bizi güven ve kalitenin simgesi haline getiren ürünler üretmekteyiz. Geçen yıllar içinde mevcut kapasite ve toplam istihdam alanında sürekli artan bir çizgiyle her geçen gün daha sağlam ve emin adımlarla ilerleyen ER-EL; bugün başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 24’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Her biri ayrı değer ve öneme sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler sunmak amacıyla faaliyet gösteren ARGE bölümümüz ürün çeşitliliğini arttırmaya yönelik çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürmektedir. Bu anlamda var olandan farklı, kaliteli ve güvenli ürünler adına yatırımlarını arttırarak verimli, sürdürülebilir bir yol izleyen ER-EL 2004 yılında; ISO9001:200 Kalite Yönetim Sistemini kurarak var olan kalitesini belgelendirmiştir. Akabinde ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS 18001: 2007 İşçi Sağlığı Yönetimi ve 90413 no’lu CE sertifikasına da uygun üretim yapmaktadır.

Bugün itibari ile iş parçası bağlama ve işleme ekipmanlarında 3500’ü aşan ürün çeşidi ile konusunda lider ve üretici firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Standart üretimlerimiz dışında proje bazlı fikstür imalatımız da mevcuttur. Başta Savunma & Uzay Sanayi olmak üzere, Otomotiv sektöründe, Beyaz Eşya, Ağır Makine ve Silah Sanayi sektörleri gibi pek çok alanda sanayinin güzide firmalarında iş parçasına özel tasarım yapıp ürettiğimiz mekanik, pnömatik ve hidrolik fikstür ürünleri kullanılmaktadır. Sistem verimini optimize eden ürün grubumuzla; dünyaca kabul görmüş, alanında geçerliliğe sahip standartlarda üretmeye devam etmekteyiz.

ER-EL 2017 yılında taşındığı yeni fabrikasında üretim tesisi ve yönetim binası alanında dinamik ve uzman kadrosu ile gerek standart, gerek proje bazlı; fikstür çözümleri ile; müşteri memnuniyeti için üstün performans ile çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize ER-EL’e olan güveninizden dolayı teşekkür eder, aynı istikrar ve güvenle uzun yıllar çalışmayı temenni ederiz.

Saygılarımızla;
ER-EL Yönetimi